Genel

Yılbaşı gecesi nerede, ne var?

19 Aralık 2016

Yılbaşına sayılı günler kala, hala bir programınız yoksa ve ne yapacağınıza karar veremiyorsanız bu yazıyı okumanızda fayda var. Hangi sanatçı nerede çıkıyor? Fiyatlar nasıl? Kısacası nerede, ne var hepsini aşağıda bulabilirsiniz. Peki ben yılbaşı gecesi nerede olacağım? Yıllar sonra yeni yıla Türkiye’de gireceğim umarım bana bol şans getirir 🙂 2017’yi nerede karşılayacağıma ise aşağıda değindim. Umarım hazırladığım farklı alternatifler yeni yıl programı yapmanıza yardımcı olur. Şimdiden herkese mükemmel bir yıl diliyorum…

Yılbaşı gecesi nerede, ne var?

Soho House/ İstanbul

Yılbaşı gecesi eğer İstanbul’da olacaksanız Soho size 3 farklı parti konsepti sunuyor. Her katında farklı bir müzik türünün olacağı, sınırsız içki ve ikramın olduğu Soho’ya giriş 550 TL. Rezervasyonların bitmek üzere olduğu etkinlik için elinizi çabuk tutun benden söylemesi.

Çeşme Alaçatı / İzmir

Son yıllarda oldukça popüler olan Alaçatı sokak partileri kulaktan kulağa yayılıyor. Variller içerisinde ateşler yakılıyor ve sıcak şaraplarla sabahın ilk ışıklarına kadar dans ediliyor. Şahsen benim bu yıl ki tercihim Alaçatı sokak partisi olacak. Bir İzmir’li olarak ilk kez katılacak olmanın verdiği heyecan ile yılbaşı akşamı için sabırsızlanıyorum. Yıllar sonra ilk kez yeni yıla Türkiye’de gireceğim umarım bana şans getirir. Sonrasında size nasıl geçtiği hakkında mutlaka bir yazı hazırlayacağım. Alaçatı’da butik otellerde ve İzmir-İstanbul uçaklarında neredeyse hiç yer kalmadığını belirtmekte fayda var, eğer Alaçatı’ya gitmeyi düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun ya da 5-6 saatlik yolu göze alıyorum derseniz araba yolculuğu için planlamanızı yapmaya başlayın.

Shot / İstanbul

Akşam yemeği, sınırsız içki ve sabaha kadar eğlencele ile yeni yılı Anadolu Yakasında karşılamak isterseniz Shot’ı tercih edebilirsiniz 225 TL.

 

Hilton Bosphorus / İstanbul

Yeni yıla Bengü‘nün muhteşem şarkılarıyla merhaba demek isterseniz Hilton İstanbul Bosphorus’ta yerinizi alın. Masa fiyatları 515-930 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Green Park Pendik / İstanbul

Etkileyici sahne performansıyla Hande Yener, Green Park Pendik oteldeki yılbaşı partisinde sevenleriyle buluşacak. Anadolu yakasının en büyük yılbaşı partisi olan bu organizasyonda D.J. Ozan Çolakoğlu ve D.J. Çağın Kulaçoğlu da coşkulu DJ performanslarıyla sahne alacak. Ayakta 149, Bistro 300-400, Loca 500-950 arasında seçenekler mevcut.

Sahne / İstanbul

Demet Akalın’ın sahne performansını sevenler ve 2017’ye Demet Akalın ile girmek isteyenler bu geceyi kaçırmasın! Fiyatlar 250-1500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

 

Sheraton Ataşehir / İstanbul

Berkay, Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de gerçekleşecek yılbaşı partisi için iddialı bir repertuvar hazırladı. Berkay’la yeni yıla girmek isteyenler için fiyatlar 270 TL’den başlıyor.

 

Hilton Bosphorus / İstanbul

Herkesin yakından tanıdığı son yılların en büyük fenomeni Kerimcan Durmaz‘ın sahne alacağı ve öncesinde ünlü dj’ler Yasin Keleş, Caner Çalışır, Ümit Peynircioğlu, Ece Gürsel & Dj Sözden, Gökhan Tevek gibi isimlerle yeni yıla girmek isteyenler için fiyatlar 164-525 TL arasında değişmekte.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply