Markalar

Ulric De Varens

13 Aralık 2017

Ulric de Varens 1981’den beri kadın ve erkeklere özel parfümler yaratıyor. 90’dan fazla ülkede satılıyor Almanya ve Fransa’da en çok satan parfümler arasında yer alıyor. 30 yıllık bir geçmişin ardından, “Made in France” menşeili, oldukça geniş yelpazede kadın ve erkek parfümü sunarak, yaratıcı ambalaj tasarımlarıyla beğenilen uygun fiyatlı parfümler arasında birinci sırada gösteriliyor.

Ulric de Varens’in konsepti fransız lüksünün, uygun fiyatlara sunularak herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlamak. Türkiye’de erkek parfümlerini 54,90’dan başlayan fiyatlarla Gratis, Watsons, Rossmann, Tshop ve Cosmetica gibi zincir mağazalarda bulabilirsiniz.

 

UDV NIGHT

Oryantal, Eğreltiotu, Meyvemsi

Gerçek bir cazibe niteliğinde, çapkın erkeklerin ilgisini çekecek aşk festivali atmosferinde bir parfüm… Meyveli ve uçarı baskın notaları (ananas ve elma) odunsu kokularla vurgulanıyor (sedir ağacı, odun, tarçın). Son dokunuşlara amber ve tonka tanelerinin etkisi eklenerek hafızlarda kalıcı bir iz bırakıyor.

UDV BLACK

Eğreltiotu, Meyvemsi, Modern

Biberiye ve çam kokusunun aromasal zenginliklerinden önce, yeşil elma bu parfümün tüm tazeliğini gözler önüne seriyor. Misk ve tütünün sofistike etkisi sardunya çiçeğinin narin dokunuşundan sonra hissedilir.

UDV FLASH

Eğreltiotu, Oryantal, Marin

UDV Flash patlama yaratan imza kokusuyla UDV For Men serisine yeni bir soluk getiriyor. Kokunun üst notaları, marin notalarıyla muhteşem ahenk yakalayan elma birleşiminden oluşuyor. Ardından, aromatik notalar adeta bir patlama ile, sandal ağacı gibi odunsu notalarla buluşuyor.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply