Haberler

Trend Alarmı: Gucci Logolu Tshirt

12 Şubat 2017

Bahar ve yaz aylarının trendi stil ikonlarınca çoktan belirlenmiş durumda: Gucci logolu tshirt! Gucci’nin başlatmış olduğu kürklü terlik akımı, tüm dünyada kabul gördükten sonra markanın durdurulamaz yükselişi 2017’de de devam ediyor. Özellikle son iki sezondur çantaları, birbirinden enfes spor ayakkabılarından sonra şimdi de sırayı markanın tshirtleri aldı.

Bahar ve yaz aylarının trendi olacak Gucci logolu tshirtler tıpkı kürklü terlikler gibi cinsiyet faktörünü ortadan kaldırıp hem kadınlara hem erkeklere kısaca herkese hitap ediyor. Tshirt şimdiden bloggerlar ve stil ikonları tarafından birbirinden farklı kombinler yapılıp tüm dünyada giyilmeye ve sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Tshirtin fiyatı Amerika’da 420 Dolar Avrupa’da 390 Euro yani 1470 TL civarında. Gucci’nin orijinal arşiv baskısı olan bu tshirtlere  tüm dünyada inanılmaz bir ilgi var.

Trend Alarmı: Gucci Logolu Tshirt

Washed t-shirt with Gucci print

 

Basic t-shirt gibi kullanabileceğiniz bu tshirti direkt jean pantolonların üzerine giyerek sade ve cool bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yaz aylarında şort ve mayolarla bile her yerde rahatça kullanabiliriz. En beğendiğim stilleri, fikir vermek adına görsellerle paylaşmak istedim.

 

 

 

 

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply