Bugün Ne Giydim?

Sonbahar Renkleri

30 Kasım 2016

Sonbahardan kışa geçtiğimiz bugünlerde soğuğu iyice hissetmeye başladık. Peki soğuk ve kuru sonbahar / kış aylarında hangi renkleri giymeliyiz? Benim için sonbahar renkleri; gri, bordo ve lacivert.

Soğuk ve kuru havalarda bordo ve lacivert renklerini birlikte kullanmayı çok seviyorum. Sonbahar ve kış aylarında bordo-gri ya da lacivert-gri kombinasyonlarıda iyi bir alternatif olabilir. Peki hangi parçalarda bu renkleri kullanmalıyız? Sezonda çok sayıda markada lacivert kaşe ya da yün ceketler görmeniz mümkün, mutlaka bir tane edinmenizi tavsiye ediyorum. Lacivert kadar bulunması kolay olmasada eğer bulabilirseniz mutlaka bir tane de bordo kaşe bir ceket ya da kabanı gardrobunuza eklemenizi öneriyorum. Lacivert ceketi neyle kombinleyeceğim derseniz; içinize ekru ya da gri tonlarında balıkçı yaka ya da sıfır yaka triko, yün kazakla kombinleyip altınıza gri ya da bordo bir pantolon tercih edebilirsiniz. Bordo kabanı iste denim on denim görünümlerinizin üzerine alabilirsiniz.

Renk Tonları Koyulaştıkça Yaza Özlem Artıyor

Renk tonları koyulaştıkça benim yaza özlemim her ne kadar artsada, kat kat giyinmenin, uzun kabanlar giyinmenin de tadını çıkarmak gerek. Farklı boy ve renklerde kaban giymekten siz de benim kadar keyif alıyorsanız bir sonraki yazımda, aralık ayına girip kışı iyice hissetmeye başlamışken kaban konusunu ele alacağım. Sorularınız varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz, en kısa sürede cevaplamaya çalışacağım. Sevgiler…

Ceket: BalmainXhm

Triko: Saint Laurent

Pantolon: H&M

Ayakkabı: Valentino

Gözlük: Christian Dior

Çanta:Louis Vuitton

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply