Haberler

Sezonun Spor Ayakkabı Modelleri

1 Aralık 2016

Sezonun favori spor ayakkabı modelleri ni sizler için derledim. Spor ayakkabılar sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da stilimizi tamamladığımız, bizi çabasız şıklığa ve rahat bir görünüme kavuşturan önemli parçaların başında gelir. Beğendiğim spor ayakkabı modelleri ni mağazada görür görmez sosyal medya platformlarımdan ki en çok kullandığım İnstagram’dan anında paylaşsamda, genel olarak sezonun trend parçalarını ele alıp, bloğumda da yer vermek istedim.

Adidas Metal Toe’ları bulmak her ne kadar zor olsada özellikle siyah deri olanı gerçekten her erkekte olması gereken kurtarıcı bir parçadır. Gucci’nin son 2 yıldır durdurulamaz yükselişi spor ayakkabı modelleri nede yansıdı, bir markada aynı sezonda 4-5 model beğendiğimi daha önce hiç hatırlamıyorum. Sanırım Gucci benim kalbimde de bu sezon zirvede 🙂 Golden Goose ise dünyada 2-3 yıl kadar, çok önceden trend olmaya başlasada Türkiye’de geçen sene ön plana çıkmaya başladı ve bu yıl herkesin bildiği, daha önce alanların ikinci hatta üçüncü çiftini aldığı bir marka haline geldi. Saint Laurent ise spor ayakkabılarında bu sezon yine yıldız kullanmış fakat asıl beni etkileyen beyaz deri spor ayakkabıyı, minik leopar parçası kullanarak renklendirme fikrini ben çok sevdim ve çok cool buldum.

Peki hangi modelleri almalıyız?

Aşağıda bu yıl alınması gereken ve benim favorilerimden oluşan modellere yer verdim. Unuttuğum bir kaç model mutlaka vardır, beni güncel olarak İnstagram’dan takip ediyorsanız daha fazla modeli paylaştığım an görebilirsiniz. Eğer takip etmiyorsanız da hemen edin, tek tek kontrol edeceğim 😉 Peki bu sezon sizin favori ayakkabınız hangisi?

Sezonun Spor Ayakkabı Modelleri

klhjk
km

nmkl mkl

bjhkjlkslislsm

hjklslmo

nmlsisom ol

olsiisci

wadef

jkls

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2333

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply