Haberler

Pitti Uomo En İyi Stiller 2017

12 Ocak 2017

Pitti Uomo, Pitti Imagine fuarlarının altında yer alan, yılda iki defa Floransa’da düzenlenen, erkek giyim ve aksesuar koleksiyonlarının tanıtıldığı ve aynı zamanda erkek moda dünyasındaki yeni projelerin başlamasına olanak sağlayan, dünyanın en önemli platformlarından biridir.

Erkek modasında, Pitti Uomo deyince tam 43 yıldır akan sular duruyor. Japonya’dan İspanya’ya, Amerika’dan Çin’e kadar neredeyse tüm ülkeler her yıl Floransa’da buluşup modaya yön veren trendleri dünyaya tanıtıyor. Öyle her önüne gelenin elini kolunu sallayarak giremeyeceği bir fuar Pitti Uomo. Fuar düzenleyicileri her firmayı kendi ülkesinde ziyaret ederek, katılacak kalitede olduğuna ikna olduktan sonra fuara kabul ediyor.

İtalya’nın Floransa şehrinde senede iki kere gerçekleşen Pitti Uomo Fuar’ında erkek kıyafetleri, aksesuarları ve yeni markalar tanıtılıyor.

Her yıl merakla beklenen fuar erkek modasına tam anlamıyla yön veriyor. İtalyan kumaşlarıyla giyinip kuşanmış olan farklı yaştaki ve kültürdeki misafirler sayesinde şehirden geçtiğimiz iki gündür şıklık akıyor. Bu yıl Türk misafirlerin de bir hayli ön planda olduğunu görüyoruz. Gelin hep birlikte Pitti Uomo 2017’ye katılan birbirinden yaratıcı ve stil sahibi erkeği hayranlıkla inceleyelim.

Ve Karşınızda Pitti Uomo 2017’nin En İyi Stilleri

Rui Martins

Emanuele Barbieri

Paulo Baptist

Albert Borowiecki

Johannes Huebl, Lucky Blue Smith, Tommy Hilfiger, Julian Ocleppo ve Jim Chapman Hilfiger Edition Organizasyonu’nda

Paul Garcia De Oteyza

Lourens Gebhardt

Alessandro Squarzi

Kazim Sahin

Umit Obeyd

Alessandro Enriquez

Inigo Olaizola

Riccardo Servi

Modanın ya da iyi giyinmenin yaşının olmadığını gösteren ve ilham veren her yaştan misafire hayran olmamak elde değil. Favori stillerinizi yorum bölümünde belirtirseniz çok sevinirim. Bakalım bu yıl içerisinde 2. kez düzenlenecek fuarda bizleri neler bekliyor olacak. Şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply