Markalar

Main

22 Ocak 2017

Uzun süredir düşündüğüm, üzerinde çalıştığım ve “Neden hala kendin bir şeyler yapmıyorsun?” soruna sıkça maruz kaldığım şeyi yani kendi markamı, Main‘i hayata geçiriyorum.

Herşeye dışardan çok kolay gibi görünsede aslında göründüğü kadar kolay değilmiş öncelikle bunu anladım. Şirket kurmasıydı, e-ticaret tasarımıydı, logosuydu derken nihayet ürünlerinde hazır olmasıyla Main sizinle tanışmak için gün saymaya başladı. Bu gerçekten heyecan verici, çok klasik olacak ama gerçekten bir bebeğin doğumu gibi 🙂 Herhangi bir aksilik çıkmazsa ocak ayının ikinci yarısında konsept alışveriş sitem Mainandtrendy açılacak ve içerisinde markam Main’de yer alacak. Main bir süre sadece online hizmet verecek, ilerleyen dönemlerde ise Bağdat Caddesi ve Çeşme Alaçatı lokasyonlarında mağazalaşacak.

Main sezona ortasından girdiği için az sayıda modelle başladı fakat ilkbahar ve yaz sezonunda çok daha geniş bir ürün yelpazesi göreceksiniz. Marka ürünlerinde trendlere değil zamansızlığa önem verdiği için, aldığınız bir ürünü tek bir sezon değil her sezon farklı kombinlerle, trendlere uyarlayıp giyebileceksiniz. Dolayısıyla logolardan, baskılardan uzak duran bir marka diyebiliriz. Adından da anlaşılabileceği üzre en iyi kumaşlarla, kusursuz kalıpların buluştuğu en temel parçaları Main’de bulabileceksiniz.

Neden markaya ait bir site değilde, konsept bir site

Neden markaya ait bir site değilde, konsept bir site tercih ettin? diye soracak olursanız; sadece kendi markamı değil kendi kullandığım ve beğendiğim herşeye, herkes ulaşabilsin istedim. Kullanmış olduğum ve markasını paylaştığım bir çok ürünü,  bulamıyoruz diye sosyal medyadan sık sık mesajlar alıyorum, (limited edition ya da yurtdışında aldığım bir çok şey söz konusu) bende gelen mesajlara kayıtsız kalamadım ve artık bir çok ürün sizler için daha kolay ulaşılabilir olacak.

Militer Tipi Kısa Kaban 350 TL

Militer Tipi Uzun Kaban 350 TL

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply