Haberler

Karanlığın Elli Tonu (Grinin Elli Tonu 2)

13 Ocak 2017

E. L. James’in bestseller romanından uyarlanan ‘Fifty Shades of Grey’ (Grinin Elli Tonu) adlı yapıtın ikinci filmi ‘Fifty Shades Darker’ (Karanlığın Elli Tonu) 10 Şubat 2017’de vizyona girecek. İlk film 13 Şubat 2015’te seyirci ile buluşmuştu. Grinin Elli Tonu’nu bir derginin düzenlediği özel galaya katılıp filmi günler öncesinden izlemiştim ama sonra sinemaya gidip tekrar izledim. Açıkçası ilk film ilk kitap kadar akıcı ve çekici gelmemişti umarım ikinci film kitaptaki kadar heyecanlı ve iyi olur. Çünkü seride benim en sevdiğim ikinci kitaptı dolayısıyla ikinci film için şimdiden sabırsızlanıyorum diyebilirim.

Karanlığın Elli Tonu

Dakota Johnson’ın canlandırdığı Anastasia Steele ve Jamie Dornan’ın hayat verdiği Christian Grey karakterlerinin şehvet oyunu yeni filmde devam ediyor. İkinci film ‘Fifty Shades Darker’ın fragmanın yayınlanır yayınlanmaz, 24 saatte dünya çapında 114 milyon kez tıklandı. Bu rakam, sinema tarihinin en büyük rekorlarından biri olarak kabul ediliyor. ‘Star Wars’un 112 milyon kez izlenen fragmanını geçen ‘Fifty Shades Darker’, beklentiyi iyice yükseltti.

ARTIK OYUN YOK

Yeni filmde Anastasia Steele ve Christian Grey’in hayatında artık oyun, kurallar ve cezanın olmadığı görülüyor. Görünürde Grey’in hayatındaki tüm sırların gün ışığına çıkması bekleniyor, fakat olayların seyrine yakından bakınca ikilinin ilişkisinin gizemli ve karanlık tarafında aslında çok bir şey değişmediği görülüyor.

Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Genç kadının peşini bırakmayan Grey, Anastasia’yı geri istemektedir. Ona bir şans daha veren Anastasia ise güven ve stabilite üzerine bir ilişki için söz alır ve yeniden birleşirler. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey’in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir…

Yayınlanan iki fragmanı da paylaştım fakat ben 2.fragmanı daha çok beğendim açıkçası, peki siz hangisini daha çok beğendiniz? Düşüncelerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz…

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply