Haberler

Head&Shoulders’ın Yeni Yüzü Serenay Sarıkaya

15 Şubat 2017

Serenay Sarıkaya ile Head&Shoulders 2017’ye İddialı Başladı!

Head&Shoulders’ın yeni yüzü Serenay Sarıkaya oldu. Serenay Sarıkaya, marka elçisi olduğu dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders’ın yeni ürün lansmanında kameraların karşısına geçti. Ortaköy Feriye Palace’ta düzenlenen etkinlikte, Head&Shoulders’ın Türkiye’de çalıştığı ilk kadın marka elçisi olan Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı reklam filmi ilk kez gösterildi. Kampanya hakkında merak edilen sorulara yanıt veren Sarıkaya, 2017’nin Head&Shoulders ile bol sürprizli olacağını söyledi.
Dünyanın 1 numaralı şampuanı(*) Head&Shoulders’ın Türkiye’deki ilk kadın marka elçisi Serenay Sarıkaya, yeni kampanyası kapsamında medya mensupları ile bir araya geldi. Ortaköy Feriye Palace’ta gerçekleştirilen lansman toplantısında Head&Shoulders’ın kadınlara özel olarak geliştirdiği 3 etkili yeni formülü sayesinde arındıran, koruyan ve nemlendiren yeni serisi tanıtılırken, Sarıkaya’nın rol aldığı reklam filminin de ilk gösterimi yapıldı.

Head&Shoulders’ın Yeni Yüzü Serenay Sarıkaya

2017’ye iddialı bir başlangıç yapan Head&Shoulders’ın yeni ürün lansmanında saçlarıyla göz kamaştıran Sarıkaya;
“Head&Shoulders gibi global bir markanın Türkiye’de çalıştığı ilk kadın marka elçisi olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Bugün, kampanyamızın ilk reklam filmini de beraber izledik. Benim tarzıma da çok uyan, çok özgün ve samimi bir film oldu. Çekimler çok keyifli geçti. Head&Shoulders ile sevenlerim için pek çok sürpriz hazırladık. Head&Shoulders’ın yeni ürünleri saçıma çok iyi geldi. Harika bir iş birlikteliğiyle 2017’ye bomba gibi başlıyoruz.” diye konuştu.
Head&Shoulders’ın ‘İpeksi Yumuşaklık’ şampuanı ve saç bakım kremini markayla henüz anlaşmadan kullanmaya başladığını ve saçlarındaki değişime bizzat tanık olduğunu söyleyen Sarıkaya, #bilinistedim sloganıyla dikkat çeken reklam filmiyle ilgili olarak da “Rol yapmadım. Kendimi oynadım” dedi. 2017’ye büyük haberlerle ve yeniliklerle giren Head&Shoulders’ın Türkiye’deki ilk kadın marka elçisi olan Serenay Sarıkaya ile gerçekleştireceği iletişim çalışmaları şimdiden merak konusu…

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply