Müzik

Hande Yener’den Yeni Single – Bakıcaz

1 Şubat 2017

Hande Yener sürpriz şekilde yeni şarkısı “Bakıcaz”ın sözlerini twitter sayfasında yayınladı. Herkes son albümü Hepsi Hit’den bir şarkıya klip çekmesini beklerken, Hande yine her zaman olduğu gibi ters köşe yapmayı tercih etti.

Yeni şarkının adı “Bakıcaz”. Şarkının söz ve müziği Mert Ekren’e ait, klibi ise Los Angeles’de çekildi. Klip yönetmeninin kim olduğu şimdilik gizemini koruyor. Hayranları eskiden olduğu gibi yine dünyaca ünlü klip yönetmeni Luca Tomassini ile çalışmasını istiyordu, bakalım belli mi olur klip yönetmeni uzun süre sonra yine Luca’dır. Şarkının çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi henüz yok.

Hande, geçtiğimiz hafta Altan Çetin imzalı Hepsi Hit albümünden “Seviyorsun” şarkısını da kliplendirdi. Klip Kapadokya’da Gülşen Aybaba yönetmeliğinde çekildi. Anlayacağınız Hande hiç durmadan sürekli çalışıyor.  Son gelen bilgilere göre Hepsi Hit Vol 2 haziran ayında, klibi de hazır olan “Bakıcaz” şarkısıyla çıkacak.

Son gelen bilgilere göre “Bakıcaz” mayıs ayının ortasında dinleyici ve izleyiciyle buluşacak.  Amerikalı bir yönetmen tarafından çekilen klip, hazır bir şekilde yayın tarihini bekliyor. Hepsi Hit Vol 2 ise haziran ayında satışa çıkacak. Bekleyip tüm gelişmeleri göreceğiz.

Hande Yener’den Yeni Albüm – Hepsi Hit Vol 2

Hande Yener Bakıcaz

 

“Seviyorsun” gerek kostüm gerekse görsel anlamında bence Hepsi Hit Vol1 albümünün en iyi klibi olmuş. Ülkemizin tarihi ve güzel yerleri klipler de daha fazla kullanılmalı, ben bu anlamda da çok başarılı buldum.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply