Haberler

Erkeklerin Gardırobunda Olması Gereken 8 Kurtarıcı Parça

22 Şubat 2017

Trendler karşısında artık erkekler de kayıtsız kalmıyor. Ancak bazı parçalar varki her zaman stil sahibi bir görünüm kazanmaya yardımcı oluyor. Giyecek bir şey bulamadığınızda bu parçalardan birini giyerek hemen çabasız şık bir görünümle dışarı çıkabilirsiniz. İşte erkeklerin gardırobunda olması gereken 8 kurtarıcı parça yı sizler için yazdım.

Erkek giyim parçalarının ve aksesuarlarının giderek çeşitlendiği düşünülürse erkekler de artık nasıl kombin yapmaları gerektiği ve her gün ne giymeleri gerektiği konusunda kafa yoruyor. Her zevkten ve her yaştan erkeğin dolabında bulunması gereken bazı temel parçalar var. Bu zamansız parçalar ile hem kaliteli hem şık hem de güncel görünmek mümkün. İşte her erkeğin dolabında bulunması gereken parçalar.

Erkeklerin Gardırobunda Olması Gereken 8 Kurtarıcı Parça

Deri Ceket

Her erkeğin dolabında mutlaka siyah, fit, motorcu tarzı bir deri ceket olmalı. Uzun süre giyinmekle, kombin yapmakla uğraşmak istemiyorsanız; bahar aylarında içine bol kesim beyaz bir tshirt, kış aylarında balıkçı yaka siyah ya da gri triko bir kazakla deri ceketinizi giyip hemen  dışarı çıkabilirsiniz.

Blazer Ceket

Özellikle lacivert, iyi kalıplı sizi fit gösteren bir blazer ceketiniz olmalı. Lacivert blazer ceketi hemen hemen her yere giyebilirsiniz, günlük bir toplantıya, akşam yemeğine ya da haftasonu gezmeye. Gideceğiniz yere göre içine buz mavisi bir gömlek tercih edebilirsiniz ya da beyaz basic bir tshirtle kombinleyebilirsiniz.

Jean

Fit kesimli, boru paça koyu lacivert denim bir pantolonunuz mutlaka olmalı. Ayrıca bir dizi yırtık açık tonlarda bir denim pantolon ve siyah boru paça denim pantolonunuz da mutlaka olmalı. Yaz aylarında jeaninizi giyip üzerine basic, salaş bir tshirt giyip çıktığınızda bile sizi gayet cool göstermeli.

Beyaz Gömlek

Fit kalıplı, kumaşı kolay kırışmayan ve vücudunuzu daha iyi gösteren bir beyaz gömlek mutlaka dolabınızda olmalıdır. Bu gömleği jean pantolonlarla giyebileceğiniz gibi kanvas ve kumaş pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz.

Basic T-shirt

Basic t-shirt her yerde olan, çok kolay bir parça gibi görünsede aslında en zor parçalardan biridir. Çünkü iyi kalıplı, hafif salaş ve kaliteli kumaştan basic bir tshirt bulmak hiçte kolay değildir. Bu konuda İro ve All Saints markalarının tshirtlerine mutlaka bir göz atın derim. Basic tshirtlerde en önemli şey yaka açıklığıdır, ne rahatsız edici açıklıkta olmalı ne de çok kapalı olmalı salaş görüntüde ortalama olarak boyundan 4 parmak aşağıda olmalıdır. Basic tshirtü dizi yırtık jean pantolonunuzun üzerine giyip rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz.

Uzun Kaban

Her erkeğin gardırobunda olması gereken bir başka parça ise, kaşe ya da yünlü diz üzeri ya da diz boyu deve tüyü ve siyah kaban. Sonbahar/Kış aylarında devetüyü rengi erkekleri inanılmaz cool gösteren bir renk. Siyah pantolon, siyah kazak üzerine deve tüyü kaban ile direkt dışarı çıkabilirsiniz işte bu kadar basit. Veya bir koyu jean ve denim gömlek üzerine yine deve tüyü kabanla inanılmaz cool bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dolabınızda mutlaka deve tüyü ve siyah 2 kabanınız olmalı.

Süet Bot

Bot tercihinde de tıpkı kaban tercihi gibi deve tüyü ve siyah renkte 2 botunuz mutlaka olmalı. Deve tüyü süet botu tüm koyu tonların altına ve jean pantolonlarınız altına giyerek gayet cool bir görünümde olabilirsiniz. Siyah süet bot zaten zamansız bir parça herşey ile çok rahat kombileyebilirsiniz.

Deri Bot

Siyah deri bir postal mutlaka ayakkabı dolabınızda bulunmalı. Motorcu tarzda deri ceketlerle direkt deri botlarınızı kombileyebilirsiniz ayrıca içinize bir basic tshirt, altına açık tonlarda bir jean ile gayet stil sahibi görünebilirsiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply