Genel

Erkeklerin Gardırobunda Asla Olmaması Gereken 8 Parça

28 Şubat 2017

Erkeklerde artık günümüzde giyimine önem veriyor ve herkes tarafından beğenilmek istiyor. Fakat bir çok erkeğin kullanmaktan vazgeçmediği bu 8 parça ile ne yaparlarsa yapsınlar cool bir görüntü asla yakalayamazlar. İyi bir stili olanlar için bile bu parçaların kullanımının riskli olduğunu düşünüyorum yani bu işten çok iyi anlayan biri ya da trendsetter değilseniz bu parçalardan uzak durmalısınız. İşte erkeklerin gardırobunda asla olmaması gereken 8 parça.

Erkeklerin Gardırobunda Asla Olmaması Gereken 8 Parça

Kapri (Bermuda) Şort

Ülkemizde yaz aylarında bir çok erkeğin tercih ettiği diz altı kapri şortlar kesinlikle giyilmemesi gereken bir parça. Bu şortlar hem proporsiyonunuzu bozuyor hem de kötü bir görüntü yaratıyor.

Kısa Kollu Gömlek

Kısa kollu gömlek yerine uzun kollu bir gömlek giyerek kollarını dirseğe kadar katlayarak iyi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kısa kollu gömlekler eski izlenimi yaratıyor ve sizi iyi bir görünümden uzaklaştırıyor.

Neon Renkler

Neon renkler tüm görünümüzü  yerle bir edebilir. Kombinlemesi oldukça zordur, büyük parçalarda neon renkleri asla tercih etmeyin.

Sandalet

Yine ülkemizde yaz aylarında erkeklerde çok gördüğümüz sandaletlerden kesinlikle uzak durulmalı. Ama yok ben sıcakta sandaletten vazgeçemiyorum diyorsanız deri kahverengi ya da siyah iyi bir marka sandalet tercih edin. Çünkü gerçekten çok antipatik ve hoş olmayan görüntüler ortaya çıkıyor. Beğenilmeyi bırakın alay konusu bile olabilirsiniz. Sandalet giyiyorsanız ayak bakımınızı da lütfen ihmal etmeyin.

Büyük Küpe ve Yüzükler

Eğer rock bir tarzınız yoksa büyük küpeler ve büyük yüzükler sizi cool bir görünümden uzaklaştırır.

Yüzücü Atletleri

Kesinlikle giyilmemesi gereken parçalardan biri de yüzücü atletleri, ne ile giyerseniz giyin hoş bir görünüm yakalamazsınız.

Dar Kesim Vücudu Saran Tshirtler

Kaslı vücudu olan erkekler vücutlarını göstermek için ne kadar dar tercih ederlerse o kadar beğenileceklerini düşünüyorlar sanırım ama durum malesef tam tersi. Dar vücudu saran adeta yapışan tshirtlerden kesinlikle uzak durun. Bu tshirtlerle iyi olan vücudunuz bile tshirt tercihiniz yüzünden antipati uyandırıyor. Kısaca vücut tipiniz ya da kilonuz ne olursa olsun bu tshirtlerden asla giymeyin.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply