Haberler

Erkekler İçin En Cool Dövmeler

7 Şubat 2017

Dövme ülkemizde her geçen yıl daha da yaygınlaşan bir trend. Çeşitli renk, boyut ve şekillerdeki görseller usta sanatçıların elinde, insan bedenine işlenen sanat eserlerine dönüşüyor. Bir kendini ifade ediş biçimi olan dövmeler, özellikle genç kitlenin ilgi duyduğu bir alan. Her ne kadar toplumun bazı kesimlerinde bir tabu olsa da, dövmeler giderek yaygınlaşan ve kabullenilen sanat eserleri olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Vücudumuzun en önemli aksesuarı hiç kuşkusuz dövmeler. Minimal dövmelerin daha cool ve gizemli bir görüntü oluşturduğu gerçek fakat kaslı ve yeterince fit bir vücudunuz varsa omuzdan kola kadar devam eden tribal dövmeleri tercih edebilirsiniz.

Ben her zaman sadelikten yana olduğum için, dövme konusunda da tahmin edebileceğiniz gibi minimal dövmelerden daha çok hoşlanıyorum. Dövme ne kadar küçük ve gizemliyse bence o kadar merak konusu ve çekici oluyor. O zaman vakit kaybetmeden aşağıdaki dövmelere bir göz atın, beğendiklerinizi yorum kısmına yazarsanız sevinirim.

Erkekler İçin En Cool Dövmeler

Minimal

,

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Tribal

Dövme bakımı, yapımı kadar önemlidir. İyi ve titiz bir bakım yapılmaz ise üzerinde isilik, sivilcelenme, kuruluk, enfeksiyon görülebilir; Kısaca doğru bakılmazsa bütün yapılan iş başa dönebilir. Dövme sanatçınızı seçerken gösterdiğiniz özveriyi bakım hususunda da göstermelisiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply