Haberler

Diesel Only The Brave High

1 Mayıs 2017

Her geçen gün sayısız yenilikle zenginleşen kozmetik sektöründe, her yönüyle maskülen, güçlü, korkusuz Diesel Only The Brave serisinin yeni kokusu Diesel Only The Brave High ilk bahar yaz sezonunda sadece Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de satışa sunuluyor.

Diesel Only The Brave High

Diesel Only The Brave serisinin feral, tazeleyici, daha havalı ve aşırı derecede ferahlık hissiyle yorumlanan kokusu Only The Brave High, nane, greyfurt ve zencefil yağlarının muhteşem harmanından oluşuyor. İlhamını, alt notalarında sunduğu yağı, amber  ve odunsu esanslarından alıyor.

Only The Brave ve Only The Brave Extreme gibi Only The Brave High da sıkılmış bir yumruğu andıran, mavi şişe tasarımıyla parfüm tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Şişe tasarımında kullanılan gümüş detaylar kokunun taze, ferah yapısını yansıtıyor.

Gökyüzü Yeni Limitin, Yüksel Daha Yukarı!

Evrenin tepesindeymişçesine sarhoş edici bir his uyandıran Only The Brave High, keyfi doruklarda yaşamak isteyen erkekler için sadece Boyner’de. Üstelik Boyner’e özel büyük fiyat avantajıyla 75ml edt 270 TL yerine 149 TL olarak Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de.

Diesel Only The Brave High

 

 

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply