Müzik

Ayşe Hatun Önal Selam Dengesiz Deyip Olay Yaratacak

14 Şubat 2017

Ayşe Hatun Önal Selam Dengesiz deyip Olay yaratacak. Bahar ayları yaklaştıkça müzik dünyasından albüm haberleride bir bir gelmeye devam ediyor. Ayşe Hatun Önal uzun yıllar sonra yeni bir albümle karşımızda. Albümün adını Selam Dengesiz çıkış şarkısı ise Olay. Albümün ilk klibi Olay 17 Şubat’ta yayınlanmaya başlayacak.

Geçtiğimiz yıl Güm Güm ve Çak Bi Selam ile listelerde uzun süre birinciliği kimseye kaptırmayan Ayşe bakalım yeni albümüyle aynı ilgiyi görecek mi? Son çıkardığı single Sirenler klip ve şarkı olarak dinleyicileri tarafından beğenilse de beklenen ilgiyi görmedi, herkese ulaşamadı. Sirenler’den bir çoğunuzun haberi bile olmayabilir çünkü ülkemizin hararetli gündeminden dolayı yeterince reklam yapılamadı ve sönük kaldı.

Ayşe Hatun Önal Selam Dengesiz Deyip Olay Yaratacak

Güzel şarkıcı, ‘Her şey çok güzel gidiyor. Albüm bitti. Çok yorulduk ama değdi. On şarkılık muhteşem bir albüm geliyor. Çıkış parçamızın adı ‘Olay’ dedi.

Albümde benim favorilerim Dengesiz ve Olay. Klip ise gerçekten muhteşem karelere sahip, özellikle “Burning Man” festivalinde çölde çekilen bölümler çok cool olmuş. Ben kostümleri, sahneleri kısaca hem görsel hem işitsel olarak Ayşe’nin vizyonuna hayran oldum, tüm dünyada kabul görecek müzikal alt yapılarda bir albüm ve her yerde izlenebilecek cool bir kliple 2017 yılına imzasını attı. Umarım albüm hak ettiği ilgiyi görür.

8 şarkının yer aldığı albümde versiyonlarla birlikte 14 şarkı var. İki şarkı sözüyle İsra Gülümser, birer şarkıyla Alper Narman, Onur, Gülşah Tütüncü olacak. Ayşe Hatun Önal’ın da kendi söz ve müziğini yaptığı ‘Dur Dünya’ var.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply