Haberler

Grammy Ödülleri 2017 – En İyi Giyinen Erkekler

13 Şubat 2017

Dün gece 59. Grammy Ödülleri sahiplerini buldu. Gecede en iyi giyinen erkekleri teker teker ele almadan önce, biraz dün geceye değinmek biraz da Grammy tarihi hakkında bilgi vermek istiyorum. Gecenin en renkli anı hiç kuşkusuz, ikiz bebeklere hamile olduğunu kısa süre önce açıklayan Beyonce’nin sahne performansı sergilemesi oldu. 35 yaşındaki bir çocuk annesi ABD’li şarkıcı, göbeğini açıkta bırakan altın rengi cesur kostümüyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Beyonce, Roberto Cavalli’nin eski kreatif direktörü Peter Dundas imzalı elbisesiyle göz doldurdu. Beyonce’nin bir ‘kraliçe’ gibi lanse edildiği sahne şovunda ünlü şarkıcının sandalye üzerinde akrobatik hareketler yapması dikkat çekti.

Grammy Ödülleri, Amerika kökenli müzik ödülleridir. Amerikan müzik endüstrisinde büyük bir öneme sahip Grammy Ödülleri, 1957’den bu yana düzenleniyor. Ödülleri veren kurum ise NARAS (the recording academy) adlı bir akademi. Sinema dünyasının toplandığı Oscar Ödülleri kalibresinde bir öneme sahip olan Grammy Ödülleri 108’den farklı kategoriyi ve 30 farklı müzik türünü kapsamaktadır.

31 Grammy ödülü ile Sir Georg Solti Grammy’i en çok kazanan sanatçıdır. Bunun yanı sıra 27 Grammy ödülüyle Alison Krauss, Grammy’i en çok kazanan kadın sanatçı olmayı başarırken, 22 Grammy ödülüyle U2 ödülü en çok kazanan grup unvanına sahiptir. Ayrıca 20 Grammy ödülü ile Beyoncé, 18 Grammy ödülü ile Michael Jackson ve Adele, Rihanna, Eminem, Alicia Keys, LeAnn Rimes, Norah Jones, Taylor Swift ve Madonna gibi ünlüler de Grammy rekorcularından birkaçıdır.

Grammy Ödülleri En İyi Giyinen Erkekler

Jay Z Gucci takımı ile çok fit ve fresh gözüküyor. Takımının renk ve kesim tercihi çok başarılı. Hiç kuşkusuz Jay Z gecenin en iyi giyinen erkeklerinden biri olmayı başardı.

Bruno Mars

Chance tercihini Thom Browne’dan yana kullanmış fakat ben Grammy’e, kırmızı halıya çok uygun bulmadım, sıradan ve özensiz.

Diplo’nun ayakkabı tercihini sevdim fakat üzeri kırmızı halıya pek uygun değil, çok sıradan herhangi bir iş yemeğine gider gibi, tek beğendiğim ayakkabı tercihi oldu.

Gallant

Gary Clark Jr.

John Legend Gucci tercihi ile gecenin en giyinen erkeklerinden biri olmayı başardı.

Lil Yacthy

James Corden tercihini Tom Ford’dan yana kullanmış, kırmızı halıya gayet uygun fakat ceketin rengi kilosunu daha fazla ön plana çıkarmış.

 

Nick Jonas tercihini Balmain’den yana kullanmış gayet fresh ve cool bir görünüm oluşturmuş. 59. Grammy ödüllerinde favorilerimden biri Nick Jonas oldu.

Ricci Riera

 

Gecenin Performansları

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply